Телефон:

Про нас

Вітаємо Вас на офіційному сайті натяжних стель «MELAGRANA»

Компанія «MELAGRANA» - професіонал у сфері монтажу та сервісного обслуговування натяжних стель. Досвід роботи на українському ринку з 2014 року. За цей час ми побудували свою власну модель спілкування та роботи з нашими клієнтами, яка будується на чотирьох ключових складових: ЯКІСТЬ, ШВИДКІСТЬ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ та СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Наші фахівці мають багаторічний практичний досвід у сфері ремонту приміщень, що гарантує вирішення будь - яких поставлених завдань незалежно від рівня складності. Також Замовник отримує широкий спектр супутніх послуг, пов’язаних з монтажем натяжної стелі:

  • ремонт натяжної стелі;
  • злив води з натяжної стелі;
  • монтаж звукоізоляційних матеріалів;
  • супутні електромонтажні роботи;
  • монтаж вентиляційних решіток та пожежних датчиків.

В залежності від особливостей будинку чи квартири кваліфіковані спеціалісти запропонують Вам найоптимальніші варіанти форми, кольору та фактури натяжної стелі.

Ми працюємо лише з найсучаснішими матеріалами та інструментом, що дає можливість виконувати роботи на виключно високому рівні. Проводимо монтаж складних багаторівневих натяжних стель та додаткового декоративного освітлення.

Як результат Ви завжди отримаєте лише якісні послуги. Наші натяжні стелі відповідають усім нормам державної санітарно-епідеміологічної експертизи та пожежної безпеки, мають сертифікати відповідності. Полотна мають гарантійний термін служби 15 років.

Приємним фактором є те, що виїзд на замір натяжної стелі є безкоштовним. Також ми складаємо індивідуальний договір на монтаж натяжної стелі з кожним клієнтом, який залишається у Вас. Ми постійно розширюємо нашу пропозицію, впроваджуючи нові рішення, сучасні технології зберігаючи при цьому конкурентоспроможну вартість наших послуг.

Ми працюємо лише з якісними матеріалами та завжди готові підтвердити документально відповідність полотен для натяжних стель.

Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю