Телефон:

НАТЯЖНІ СТЕЛІ APPLY

Apply- натяжні стелі нового покоління. Особливістю таких стель є декоративні вирізи на полотні. Технологія Apply дозволяє художньо оформити стелю абсолютно новим способом, який кардинально різниться від усіх що були раніше. На сьогодні каталог різних стель пропонує безліч варіантів оформлення Вашого інтер’єру.

Стелі Apply – це комбінація полотна з вирізами та суцільного полотна, розташованих разом чи на різних рівнях, це велика кількість унікальних можливостей. Можна створити декоративні та дворівневі стелі, втілювати самі незвичайні дизайнерські рішення, монтувати світлові полотна, модернізувати старі та навіть спростити систему подачі свіжого повітря в приміщення.

Технологія дає можливість створювати нові рішення в декорі. Група провідних інженерів спроектували та зібрали масштабний вакуумний плотер, за допомогою якого матеріал для натяжної стелі вирізається по графічному рисунку комп’ютерної програми з високою точністю. Технологічний процес дає якісний виріз, в результаті Ви можете отримати прості та складні фігури на полотні.

Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю