Телефон:

ДЕКОРАТИВНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Натяжні стелі прекрасно комбінуються з абсолютно будь-якими видами світильників: як з вбудованими, так і підвісними. Але, разом з тим, існує цілий ряд певних вимог до світильників для цього виду стель. І вимоги ці треба враховувати. Добре якщо вбудовувані світильники будуть мати заокруглені або взагалі круглі кути. Стельові світильники взагалі повинні мати ободок, що закриває армуюче кільце. Але не варто переживати, тому що практично всі світильники для натяжних стель ним оснащені, Вам достатньо лише вибрати з розмаїття моделей.

Натяжна стеля опускається на висоту вбудовуваних точкових світильників, тому для економії простору, особливо якщо ви живете не в будинку з високими стелями. У квартирі, краще використовувати тонкі світильники. Ми пропонуємо використовувати точкові світильники для натяжних стель з функцією енергозбереження. Їх товщина не більше 55 міліметрів  (разом з лампою). На сьогодні вони є досить розповсюдженими та бюджетними. Сьогодні також існують енергозберігаючі лампи, які мають досить низький рівень енергоспоживання і досить тривалий термін служби. Вони можуть бути встановлені, як в точкові так і в основні світильники для натяжних стель.

Якщо говорити про основний світильник, обмежень не існує, Вам лише потрібно зважати на висоту Вашого основного перекриття. Якщо стеля висока, тоді Ви зможете вибрати будь-який тип, а якщо низька, тоді краще зупинитися на варіанті з стельовим кріпленням - це допоможе заощадити ваш простір. Обов’язковою вимогою є використання енергозберігаючих ламп, що мають доволі низьку температуру нагріву.

Світлодіодна стрічка. Такий елемент освітлення більше підходить для створення ефектного підсвічування, ніж основного джерела світла. Як правило, світлодіодна стрічка використовується на багаторівневих натяжних стелях. Її розміщують по периметру одного з рівнів, створюючи цікаві світлові ефекти. Фахівці радять використовувати світлодіодну стрічку на матовій натяжній стелі, висота якої становить від 2,7 метрів.

Світлодіодну стрічку застосовують для підсвічування натяжних стель, у яких в якості полотна використовується інноваційний матеріал «Транспарент». У такому випадку вся стеля рівномірно освітлена зсередини - вся площа стелі є своєрідним світильником. Всередині конструкції розташовуються світлодіодні стрічки, вони діляться на групи, і вмикати їх можна всі відразу або ж окремо. Так можна зонувати приміщення. Перевагою такого методу освітлення є відсутність тіней, рівномірне освітлення, економія електроенергії.

При бажанні кілька різновидів освітлювальних приладів можна поєднати в одному приміщенні, оснастивши різними комутаторами.

1 2
Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю