Телефон:

ДЕКОРАТИВНИЙ РОЗДІЛ

Декоративний розділ надає можливість комбінувати на одному рівні два чи більше полотна ПВХ різних віддтінків чи фактур. Стеля виконується в одній горизонтальній площині, водночас імітує багаторівневу конструкцію без втрати висоти приміщення. Монтаж такої стелі відбувається в короткий проміжок часу та рідко перевищує 5 – 6 годин.

Для з’єднання двох чи більше плівок, використовується алюмінієвий профіль. Це дає змогу якісно зафіксувати полотно, створити будь яку фігуру, чи то правильної геометрії (квадрат, трикутник), або ж криволінійну (овал, коло, напівколо, хвиля) .

Декоративний розділ, вигідно відрізняється від спаювання ПВХ плівки, адже Ваша фігура завжди буде рівною, її завжди можна редагувати, каркас з алюмінієвого профілю надасть додаткової жорсткості вашій стелі.

У випадку з спаювання, фігуру змінити не можна, тобто ваша стеля цілком та повністю залежить від того якою її спаяють на станку ТВЧ. Зазвичай фігура не завжди залишається рівною, у зв’язку з кривизною стін ваше пряма лінія перетвориться на криву і звісно ніяких додаткових каркасів при монтажі спаяного полотна не будують.

Обираючи декоративний розділ Ви маєте можливість створити оригінальний дизайнерський проект. Поєднання різних полотен дозволяють вигідно виділити ту чи іншу частину приміщення, що доволі актуально для сучасних інтер’єрів.

Вартість натяжної стелі з декоративним розділом вигідно відрізняється від багаторівневих конструкцій.

Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю