Телефон:

ДВОРІВНЕВА НАТЯЖНА СТЕЛЯ

З появою дворівневої натяжної стелі, закінчилися часи коли складні багаторівневі конструкції на стелі можна було зробити лише з гіпсокартону. При цьому для якісного монтажу таких фігур необхідно було витратити велику кількість часу та коштів для шпаклювання, ґрунтування та фарбування такої стелі. Та не завжди якісні матеріали могли гарантувати, довгий строк експлуатації, адже з часом такі фігури у слабких місцях могли давати тріщини, з певною періодичністю вони потребували повторного фарбування.

Сьогодні дворівнева натяжна стеля – це не лише декоративна частина вашого інтер’єру. В першу чергу це можливість продумано змінити всю геометрію кімнати, вигідно підкреслити, розділити приміщення та створити певний настрій. Існує необмежена кількість варіантів фігур саме для вашого планування, а широкий вибір кольорів та фактур допоможе створити неповторний дизайн Вашої оселі.

Важливо пам’ятати! Всі елементи освітлення необхідно купити до дня монтажу, так Ви зекономите на електромонтажних роботах та усунете можливість пошкодити полотно.

Швидкість монтажу, довгий строк служби, 15-річна гарантія та в порівнянні з іншими варіантами чистота після монтажних робіт були достойно оцінені щасливими власниками натяжних стель. І з кожним роком кількість задоволених клієнтів лише росте, процес монтажу удосконалюється, технології стають доступніші.

Сьогодні настав час оцінити всі переваги дворівневої натяжної стелі кожному.

Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю