Телефон:

ФОТОДРУК

Хороший дизайн приміщення завжди втілює в собі красу та стиль, затишок та комфорт, а також унікальність. Інтер’єр домівки відображає смаки та характер власників, а незвичайні деталі здатні вигідно підкреслити їхню індивідуальність. Зазвичай ми приділяємо багато уваги покриттям стін та підлоги, зовсім забуваючи про стелю, а вона також являється важливою частиною інтер’єру. Натяжна стеля з фотодруком – чудовий спосіб добавити приміщенню неординарності та створити в домівці особливий настрій.

Саме натяжна стеля може стати самою яскравою та помітною частиною дизайну вашої кімнати. Дивовижно, як зображення на стелі може змінити приміщення, добавити йому затишку.

Окрім краси у натяжної стелі з фотодруком чимало практичних плюсів. Вони практично не потребують догляду, адже є антистатичними та не притягують побутового пилу. Не варто переживати, що через певний час стеля втратить колір, провисне чи потріскає. Ми завжди працюємо лише з сертифікованими виробниками високого рівня та даємо 15 річну гарантію на всі полотна ПВХ, включаючи і фотодрук.

Сучасні друкуючі технології дають можливість наносити зображення дуже високої якості на безшовні полотна шириною до 5 метрів. Для друку на ПВХ плівці використовують спеціальні екологічні чорнила, які не виділяють шкідливих речовин, не мають запаху, не вигоряють та не бояться вологи. Саме ці якості дозволяють проводити монтаж натяжних стель в будь якому приміщенні, чи то спальні, ванній кімнаті чи кухні. Серед ПВХ плівки розрізняють 3 фактури – матова, сатинова та глянцева, тобто лакова. Вибір цілком залежить від Вашого смаку.

Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю