Телефон:

ГЛЯНЦЕВА НАТЯЖНА СТЕЛЯ

Глянцеві, або лакові натяжні стелі в короткий проміжок часу стали лідером серед різноманітних варіантів обробки та декору стелі.

Глянцеві натяжні стелі виготовлені з ПВХ плівка, яка сьогодні представлена багатою кольоровою гамою від сніжно білого до чисто чорного, а тому підібрати відтінок стелі, який буде гармоніювати з обробкою ваших стін та підлоги не складе труднощів. Полотна мають дзеркальний ефект, котрий відрізняється сильним вираженням в темних відтінках.  

Колір стелі потрібно обирати для конкретного приміщення. Важливо враховувати, чим більша площа натяжної стелі, тим світліший потрібно вибирати відтінок.
Умовно каталог глянцевих натяжних полотен можна розділити на 3 групи:

Світлі кольори ідеально підходять для великих та малих приміщень. Вони красиво виглядають в залі, кухні, спальні та в поєднанні з керамічною плиткою.

Темні відтінки підійдуть для приміщень з великою висотою, яскравим та насиченим інтер’єром, або в поєднанні з гіпсокартоном.

Яскраві лакові полотна чудово довершують дизайн кухні чи ванної кімнати.

До найбільш гідних якостей ПВХ плівки відносять:

  • полотна з глянцевим покриттям володіють високою здатністю відбивати світловий потік. Тому навіть невелика площа стелі здатна візуально збільшити простір вашої кімнати;
  • чудові показники водостійкості плівки дозволяють проводити монтаж полотна в приміщеннях з підвищеним рівнем вологи, таких як ванна кімната, душова, басейни, тощо;
  • ПВХ плівка не піддається виникненню плісняви чи впливу грибкових мікроорганізмів;
  • догляд за полотном дійсно простий та не потребує особливих зусиль чи вмінь. Плівка не втрачає свій колір, не змінює структури та є антистатичною, що дозволяє їй відштовхувати побутовий пил;
  • глянцева натяжна стеля завжди виглядає вражаюче, підкреслюючи високий статус свого власника. Вона обов’язково стане акцентом в оформленні всього інтер’єру кімнати;
  • навіть при мінімальному догляді, термін служби натяжної стелі складе не менше 15 років;
  • натяжна стеля, дозволяє обирати будь яку систему освітлення по бажанню замовника. Особливо часто використовуються сучасні LED технології.

Споживачі часто зіштовхуються з питанням: чим саме мити глянцеву натяжну стелю? Насправді догляд за натяжною стелею досить простий та не займе у Вас багато часу.

Полотно доволі легко миється, проте ми не радимо його мити, адже після цього залишаються розводи, які доведеться ретельно витирати. Також ми не радимо користуватися побутовою хімією, адже вона може мати у своєму складі потужні абразиви чи розчинники, що в свою чергу можуть вплинути на лакове покриття плівки.

Натомість при догляді за глянцевою натяжною стелею потрібно використовувати суху, чисту натуральну тканину, якою достатньо протерти ПВХ плівку. При складних забрудненнях ми рекомендуємо користуватися медичним спиртом, так як він чудово знімає всі забруднення з лакового покриття, та випаровується, не залишаючи розводів та плям. Подібні процедури варто проводити не частіше як один раз в кілька років, що є доволі практично та зручно.

Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю