Телефон:

МАТОВІ ТА САТИНОВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Натяжна стеля – далеко не винахід сучасності. Подібні конструкції використовувалися ще в давні часи. До прикладу в Древньому Римі верх кімнати завішували тканинами, а в середньовічній Вірменії, матерію просочували в крейдяному розчині та натягували замість стелі. Винахід сучасності – плівка ПВХ. Саме з її появою натяжні стелі стали дуже популярними ще в 60 – ті роки минулого століття в Західній Європі. Сьогодні це невід’ємна складова більшості сучасних інтер’єрів. Це обумовлено багатьма перевагами плівки. І осі декілька із них:

  • повна водонепроникність;
  • виготовлена з важко займистих речовин;
  • експлуатується при температурі від 0 до +50 градусів за Цельсієм.

Також плівка здатна розтягуватися до 220%. Та при цьому здатність відновлюватися після розтяжки просто дивує. Не залишається жодних слідів, ця якість дуже цінна, коли квартиру топлять сусіди зверху.

Плівка збирає на собі всю вводу та при цьому деформується. Здається потрібно робити нову стелю. Проте достатньо правильно злити воду, висушити плівку та розігріти її і вона знову готова прикрашати кімнату.

Плівка з такими показниками використовується при виробництві всіх видів натяжної стелі, матові та сатинові фактури не є виключенням. Адже саме вони більш за все підходять для створення домашнього затишку.

На перший погляд не відразу можна знайти різницю між цими двома фактурами, проте вона є і не лише у зовнішньому вигляді.

Матові натяжні стелі – це класика. Часто їх обирають люди консервативні, власники ексклюзивних чи антикварних меблів. І це правильний вибір, адже саме матова стеля характеризується відсутністю блиску. Таким чином вони не відволікають від вишуканих інтер’єру чи дизайну.

Матове полотно відрізняється рельєфністю та виглядає наче ідеально фарбована стеля. Проте, звичайна побілка з часом тріскає, вицвітає та потребує догляду за собою, натомість матова натяжна стеля залишається привабливою довгі роки. Матові натяжні стелі чудово виглядають у приміщеннях з великою площею та в поєднанні з колонами, ліпниною чи іншими декоративними елементами.

Також матові натяжні стелі використовують в офісних та складських приміщеннях. Адже така стеля з часом не втрачає своїх властивостей та не змінює колір.

Серед переваг матової натяжної стелі можна виділити:

  • здатність усувати небажані відблиски та віддзеркалення;
  • колір стелі залишається незмінним, незалежно від інтер’єру;
  • матова натяжна стелі є бюджетним варіантом якісної обробки стелі;
  • полотно добре піддається вологому прибиранні;
  • рівномірна фактура та рельєфність;
  • матові полотна чудово виглядають в поєднанні з глянцевою стелею.

Сатинові натяжні стелі відрізняються ідеально гладкою поверхнею та відсутністю лакового і рельєфного покриття. По зовнішньому вигляді їх можна зрівняти з листом крейдованого паперу. Така поверхня має властивість відображати лише штучне чи природне освітлення. Завдяки покриттю плівки, світло розсіюється та створює ефект перламутрового переливу.

Сатинові стелі ідеально підходять для використання декоративного освітлення. Штучне освітлення змінює сприйняття кольору, натомість природне освітлення підкреслює натуральний відтінок покриття. Характерний здержаний відблиск та як правило стримані кольори можна з успіхом використовувати для створення теплої та затишної атмосфери в квартирі, будинку чи офісі.

Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю