Телефон:

НАТЯЖНІ СТЕЛІ У КОРОБІ З ГІПСОКАРТОНУ

З появою сучасних будівельних та оздоблювальних матеріалів розширилися можливості для дизайну та ремонту приміщень в міських квартирах і приватних будинках. Наприклад, виконаний з гіпсокартону короб на стелі дозволяє створити на ньому красиві та цікаві форми, будучи при цьому основою майбутніх конструкцій, при монтажі натяжної стелі.

Варіантів комбінації гіпсокартонних конструкцій з натяжними стелями може бути безліч.

Найпоширенішим варіантом є спосіб монтажу коробу по периметру кімнати, зазвичай його ширина не перевищує 50 сантиметрів. Висота коробу повинна бути близько 10 – 12 сантиметрів, адже після монтажу натяжної стелі, її рівень опуститься на 4 – 5 сантиметрів. Додатково підсилювати короб не обов’язково, адже профіль для натяжної стелі надійно фіксується безпосередньо до листа гіпсокартону.

Популярним є варіант з декоративним освітленням RGB (LED) стрічкою. Але нажаль не всі будівельники мають уявлення про правильний монтаж гіпсокартонового коробу в цій ситуації. Особливим мінусом є невірна конструкція при, якій лакова плівка ПВХ дзеркалить відображення самого гіпсокартонового коробу та стрічки RGB. Другим важливим фактором є глибина та висота коробу, які у окремих випадках унеможливлюють монтаж профілю натяжної стелі.

Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю