Телефон:

Тканинні стелі Descor

« Назад

Тканинні стелі Descor 01.01.2019 05:49

Тканинні стельові вироби виготовляються за особливою технологією, тканинне полотно на основі поліестеру просочується поліуретановим розчином. Завдяки цьому виріб стає дуже міцним та надійним в експлуатації.

Найголовнішою якістю, яка відрізняє тканинні натяжні полотна від полотен ПВХ, є те, що вони безшовні – полотна такого виду випускаються шириною до 5 метрів, внаслідок чого їх можна монтувати в приміщеннях з великою площею, уникаючи утворення швів.

Якісні характеристики тканинних натяжних стель:

  • міцність – матеріал полотен стійкий до механічних пошкоджень;
  • тривалий термін служби – до 50 років;
  • стійкість до низьких температур і підвищеної вологості;
  • гіпоалергенність – вироби повністю безпечні для Вашого здоров’я, тому ідеально підійдуть для обробки спалень і дитячих кімнат;
  • антистатичність – на натяжних тканинних полотнах не збирається пил;
  • пожежна безпека – при дії відкритого вогню матеріал не буде підтримувати процес горіння;
  • універсальність – можливість створювати будь-які дизайнерські проекти;
  • невибагливість в догляді.

 

Ми пропонуємо продукцію німецького виробника PONGS, а саме тканинні натяжні стелі Descor. Цей вид обробки виготовляється з матеріалу, який вважається елітним. Тканинна натяжна стеля володіє «дихаючею властивістю» завдяки тому, що його полотно виготовлено з складного плетіння з мікропорами. Також тканинна стеля відрізняється особливою міцністю і надійністю.

Великим попитом у замовників користуються тканинні натяжні стелі ще й за свої безмежні декоративні можливості. Незважаючи на свій невеликий колірний асортимент, який складається тільки з світлих тонів: білого, біло-блакитного і бежевого, їх можна неодноразово фарбувати. Тканинні селі чудово піддаються нанесенні фотодруку будь якого цифрового зображення.

Монтаж натяжних стель цього виду здійснюється за безгарпунної технології.


Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Авторизация
Введіть Ваш логин или e-mail:

Пароль:
запомнить

Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю