Телефон:

Обережно ДЖАМШУТ

« Назад

Обережно ДЖАМШУТ 30.12.2018 01:03

Всього за декілька років будівельний ринок заполонив наплив рекламної продукції про дешеві та якісні натяжні стелі. Інформацію даного характеру можна зустріти майже на кожному будинку чи під’їзді. Нажаль переважна більшість даних пропозицій відрізняється саме якістю виконаних робіт та досить часто не зовсім дешевими цінами.

Ремонтні роботи в сьогоднішніх реаліях річ доволі затратна, кожен намагається знайти особливий компроміс, між якістю та ціною. Це безумовно правильний підхід та варто ознайомитися з даною сферою поближче, аби розуміти суть даної стадії Вашого ремонту. Переважна більшість дзвінків в «шабашкіні контори» закінчується одним і тим же:

- всі роблять погано та дорого, весь матеріал однаковий, а в нас саме дешево.

В даній статті, ми допоможемо Вам знайти особливий компроміс.

В першу чергу Ви завжди повинні бути впевнені в своєму виборі, всі рішення повинні бути прийняти розсудливо та без поспіху, не соромтеся запитати про можливість переглянути роботу Ваших майстрів. Зателефонуйте на декілька номерів та проведіть для себе паралелі, цікавтеся технологією, продукцією та досвідом роботи, ці декілька питань можуть зберегти ваші кошти та нерви.

Основні нюанси, як можуть впливати на кінцеву вартість монтажу натяжних стель:

ПВХ плівка для натяжних стель є різних виробників, з різною якістю та документацією. Це найважливіший момент у виборі натяжної стелі, а тому не полінуйтеся банально розібратися у цьому питанні самостійно в інтернеті.

Ви можете бути неабияк шоковані, почувши все те що Вам хочуть продати. Якісні матеріали, завжди повинні підтверджуватися документально, Вам повинні надати гарантійний талон, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, та будь яка компанія, яка поважає себе та свого Замовника надасть Вам договір на монтаж натяжної стелі.

Процедура виготовлення натяжних стелі складається з декількох етапів виробництва – розкрій, зварка швів за необхідністю, приварка гарпуна, контроль якості та пакування. Для того щоб товар був належної якості потрібно мати велике приміщення з контрольованою температурою, якісне обладнання і саме головне кваліфікованих робітників. Та є завжди дешевший варіант, коли все це можна замінити звичайним гаражем та декількома працівниками на ставці, чи потрібно знову згадувати за сертифіковану плівку??

Не менше половини якості натяжної стелі залежить від її монтажу. Кваліфікація працівника залежить від його практики. Часто можна зустріти будівельників, котрі готові робити все з єдиною метою – заробити більше. Біда в тому що такі працівники нездатні виконати добре жодну роботу, адже не володіють повним багажем знань та практики у кожній із галузь. Як результат неякісний монтаж, або зіпсоване полотно. Дедалі частіше Ми отримаємо заявки на ремонт або заміну неякісно змонтовану натяжну стелю.

Напевно найважливіший момент що відрізняє «шабашників» від професіоналів своєї справи це гарантії:

- Гарантія чи не пропаде Ваш завдаток на монтаж стелі,

- Гарантія чи залишиться ціна на надані послуги незмінною,

- Гарантія чи бути виконано монтаж стелі вчасно,

- Гарантія чи дотримуються правильної технології монтажу натяжної стелі,

- Гарантія чи використовують якісну плівку саме для Вашої стелі,

- Гарантія чи зможете Ви в майбутньому знайти людей котрі монтували Вам стелю при настанні гарантійного випадку?

Надіємося, що дана інформація була для Вас корисною та допоможе в ремонті.


Комментарии


Комментариев пока нет

Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий.
Авторизация
Введіть Ваш логин или e-mail:

Пароль:
запомнить

Адрес:
м. Рівне
Замовити натяжну стелю